sąd ostateczny

Czterej jeźdźcy apokalipsy
Wojna, Plaga, Głód i Śmie


 
guerreusz
jego życiem rządzi brutalna dyscyplina i porządek. Kłamstwem jest to, że ma największy udział w zabijaniu ludzi. Zawsze pojawia się, gdy wybucha konflikt. Zwykle obserwuje strategie, czasami pomaga jednej z przegrywających stron i pozwala żyć dalej ofiarom. Nigdy sam osobiście nie namawia do wojny. Ukazuje się pod postacią samotnego żołnierza wędrującego przez pole bitwy.


pesteusz
najbardziej kreatywny z całego rodzeństwa, nie trzymający się żadnych zasad. Wymyśla nowe choroby oraz ich objawy, krzyżuje najbardziej niebezpieczne bakterie i zaraża samym dotknięciem. Najwięcej ofiar zebrał w średniowieczu podczas panującej dżumy. Pojawia się pod postacią chorującego starca. 


faimeusz
tak jak jego brat wojna, trzyma się żelaznych zasad. Czuje przyjemność z dręczenia ludzi głodujących, w formie otyłegożczyzny, który ma problemy z poruszaniem się, posiadając liczne fałdy tłuszczu, ciągnące się niemal do ziemi. Jego oryginalną postacią był anorektyk, podpierający się na lasce.


morteusz
najstarszy z rodzeństwa, gdyż istnieje od powstania życia. Rzadko kiedy się udziela i pokazuje. Przychodzi po tych, których nie potrafili zabrać jego bracia. Żyje, bo musi i wykonuje jedynie swoją robotę. Nigdy się nie spóźnia i nigdy nie przychodzi za wcześnie. Pokazuje się pod postacią smutnego mężczyzny.Informacje zaciągnięte z bestiarium oraz własnej głowy.